Hakkımızda

Bizler, KENDİNOL Eğitim Kurumlarının yöneticileri olarak, eğitim alanındaki çeyrek asırlık deneyim ve birikimimizi bir araya getirerek, yıllarca eğitim ve öğretim konusunda yapmak istediklerimizi gerçekleştirmek hayali ile yola çıktık. Değişik branşlardaki uzmanlıklarımız, modern çağın yenilikçi bakış açısı ile harmanlanıp ülkemizin kendi dinamikleri ile desteklenerek, yepyeni bir heyecan ile birleştirilince ortaya KENDİNOL Eğitim Kurumları ve ÖZEL TEPEÖREN ANAOKULU,İLKOKULU,ORTAOKULU doğdu ve Eylül 2014′ te eğitim öğretime başladık.

KENDİNOL Okullarının yapılanmasını planlarken eğitim felsefemizin temeli, özgür ve kendi olabilen gençler yetiştirmekti. Çünkü her bireyin biricik olduğuna ve her insanın kendini gerçekleştirmek için dünyaya geldiğine inanıyoruz. Kendini gerçekleştirmek için uygun eğitim verilir ve ortam sağlanırsa her çocuk çok başarılı ve en önemlisi çok mutlu olacaktır. Eminiz ki öğrencilerimiz okullarımızın kuruluş felsefesini benimseyip bunu katılımcı rolleri ile şekillendirdiklerinde öğrenmekten ve araştırmaktan çok keyif alacaklar. Onlara bu sıcak ortamı biz sağlıyoruz. Kendilerini ve geleceklerini ilgilendiren konularda söz sahibi olmalarını, girişimci ve sorgulayıcı olmalarını teşvik ediyoruz. Böyle bir ortamda yetişen öğrenciler mutlaka kendi hayatlarında en büyük katılımcılar olacaklar ve her zaman çözüme ve kendi yüksek ideallerine odaklanacaklardır.

En büyük hedeflerimizden bir tanesi, öğrencilerimizin özgüvenlerinin ve sorumluluk bilinçlerinin gelişimine katkıda bulunmaktır. Böylelikle çevreye ve kendinden farklı olana saygı ve sevgi göstermeyi, sosyalleşmeyi ve paylaşmayı içselleştireceklerdir.

Kendi dilini çok iyi kullanabilen, bunun yanı sıra yabancı dile çok hakim, etkili iletişim kurabilen, toplumumuzun adet ve göreneklerini benimsemiş ,nitelikli bir yaşam sürmek için gerekli tüm beceri, tutum ve sorumluluğu kazanmış bireyler yetiştirdiğimiz zaman bizler de KENDİNOL Eğitim Kurumlarının kurucuları olarak bu dünyadaki misyonumuzu tamamlamış olacağız. Buna tüm kalbimizle inanıyoruz. Sizlerin de bizlere inanmanız ve güvenmeniz dileği ile.

Yolumuz açık ve aydınlık olsun.

KENDİNOL EĞİTİM KURUMLARIKendin Ol Eğitim Kurumları

Özel Tepeören Koleji

Bizler, KENDİNOL Eğitim Kurumlarının yöneticileri olarak eğitim alanındaki çeyrek asırlık deneyim ve birikimimizi bir araya getirerek, yıllarca eğitim ve öğretim konusunda yapmak istediklerimizi gerçekleştirmek hayali ile yola çıktık.

İletişim Bilgileri

Adres
Eski Ankara Asfaltı Cd. No:171, 34959 Tuzla/İstanbul
Telefon 0216 304 18 90 Mobil 0549 490 90 77-78 E-mail info@kendinol.com.tr

Ulaşım Haritası